HANDLOWIECDORADCA KLIENTA W BRANŻY TURYSTYCZNEJ

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez praca24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia HANDLOWIECDORADCA KLIENTA W BRANŻY TURYSTYCZNEJ

Oferujemy interesujące zajęcie z elastycznym czasem pracy, z pasją, satysfakcją i perspektywami na
przyszłość. Bez względu na to, czy to powrót do pracy zawodowej, czy też zupełnie nowe wyzwanie,
gwarantujemy możliwość podjęcia współpracy bez ryzyka finansowego. Obowiązki zawodowe można bez
problemu pogodzić z życiem rodzinnym lub pracą na etacie.

Opis stanowiska:
-Sprzedaż folderu reklamowego obiektom turystycznym
-Monitorowanie rynku lokalnego i identyfikowanie możliwości rozwoju w regionie
-Budowanie długofalowych relacji z Klientami
-Promowanie marki serwisu w regionie
-Monitorowanie płatności
Wymagania:
-Systematyczność i dobra organizacja pracy
-Konsekwencja w dążeniu do celu
-Pewność siebie,komunikatywność, wysoka kultura osobista
-Zaangażowanie
Oferujemy:
-Materiały szkoleniowe
-Umowa o dzieło
-Wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 42% wartości zamieszczonych w serwisie banerów reklamowych dzięki czemu każdy przedstawiciel handlowy sam decyduje ile czasu powinien poświęcić by uzyskać satysfakcjonujące dochody

Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat możliwości rozpoczęcia pracy w NaviTour odpowiemy na wszystkie pytania
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres mailowy
W CV prosimy o zamieszczenie zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mapa Nowy SączProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - HANDLOWIECDORADCA KLIENTA W BRANŻY TURYSTYCZNEJ

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę SUPER-TRANS !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję