Kierowca autobusu - Niemcy

KONTAKT

Łososina Dolna - Dodane przez wroclaw1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierowca autobusu - Niemcy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca autobusu - Monachium
Miejsce pracy: Monachium

Opis stanowiska:
Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie Niemiec
Autobusy niskopodłogowe
Sprzedaż biletów, informowanie o przystankach
Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Oferujemy :
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
kontakt z opiekunem w kraju
atrakcyjne wynagrodzenie dodatek za nadgodziny (20%), święta (50-100%), nocki (25%)
zakwaterowanie

Wymagania
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego warunek konieczny
Minimum dwuletnie doświadczenie

Mapa Łososina DolnaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierowca autobusu - Niemcy

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję