Korepetycje z matematyki w profesjonalnej formie

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez beatawillim1 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Korepetycje z matematyki w profesjonalnej formie

Zapraszam na profesjonalną pomoc w nauczaniu matematyki na poziomie gimnazjum i szkoły średniej oraz do zapisów na kursy maturalne indywidualne, jak i w 2-osobowych grupach.
Z wykształcenia jestem Magistrem Cybernetyki z przygotowaniem pedagogicznym i psychologicznym potwierdzonym certyfikatem jakości kształcenia. Dodatkowo jestem dyplomowanym Doradcą Zawodowym, świadczącym usługę poradnictwa zawodowego dla młodzieży. Udzielaniem korepetycji zajmuję się zawodowo od kilku lat. W ciągu tego czasu uczyłam już ponad 100 osób, również dorosłych. Posiadam własny autorski program nauczania, doskonalony od lat, przygotowany specjalnie pod kątem matury z matematyki, skuteczny i sprawdzony. Korepetycje prowadzę zgodne z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do wszelkich egzaminów poprawkowych w okresie wakacyjnym.
Dotychczas nie zdarzyło się jeszcze, żeby osoba, którą uczyłam regularnie nie zdała matury albo nie zaliczyła semestru czy roku.
Uczenie matematyki jest moją pasją, dlatego potrafię zrozumieć dlaczego uczeń ma problemy z matematyką i dostosować stopień trudności materiału do umiejętności ucznia, a także "wyłapać braki".
Zajęcia prowadzę w spokojnej, bezstresowej atmosferze, tłumaczę do skutku, nawet najbardziej opornym na matematykę pomagam zrozumieć zagadnienia z najtrudniejszych tematów matematycznych. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć nawet do osób o umysłach humanistycznych. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze. Gwarantuję rzetelność i skuteczność.
Moi uczniowie wychodzą z lekcji z poczuciem, że nareszcie rozumieją, rozjaśniło się i często dochodzą do wniosku, że to co było problemem okazało się banałem.
Zapraszam każdego, kto potrzebuje pomocy z matematyki i ma choć odrobinę chęci do pracy. Matematyka może być ciekawa, wszystko zależy od nauczyciela.
Przyjdź i sprawdź mnie, ocenisz czy warto.
Posiadam liczne pozytywne referencje od swoich uczniów.

Za swoje usługi wystawiam rachunek dla rodziców potwierdzający uczestnictwo dziecka na zajęciach.
Dodatkowo poza korepetycjami na polecenie rodziców świadczę usługę poradnictwa zawodowego dla młodzieży, w ramach którego zajmuję się:
Badaniem predyspozycji własnych ucznia dotyczącym:
stylu myślenia i uczenia się
wzorów pracy własnej
oceny szybkości przyswajania i utrwalania wiedzy

Badaniem predyspozycji zawodowych ucznia:
test samooceny
badanie zainteresowań i skłonności zawodowych
budowa indywidualnej ścieżki rozwoju
wskazanie możliwości edukacji związanej z wyborem zawodu

Mapa Nowy SączProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Korepetycje z matematyki w profesjonalnej formie ,35 zł


Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nowy Sącz City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj