monter elewacji - Francja

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez praca33 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia monter elewacji - Francja

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

MONTER ELEWACJI

Miejsce pracy: Francja
Nr oferty: 03/05/2015/FR
Ilość wolnych miejsc pracy (3 osoby)

Opis stanowiska:
montaż elewacji we Francji,
wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego,

Wymagania:
udokumentowane doświadczenie w pracy przy elewacjach
we Francji min. 2 letnie.
dokładność, solidność, terminowość,
wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
mile widziana znajomość języka francuskiego.

Oferujemy:
stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy
o pracę tymczasową,
atrakcyjne wynagrodzenie,
zakwaterowanie u pracodawcy,
możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW,
pracę w ugruntowanej firmie,
zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: zawierającego zapis:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mapa Nowy SączProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - monter elewacji - Francja

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę SUPER-TRANS !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję