Opiekunka dla 71-letniej Pani z okolic Hanoweru

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez patrycja.kopec (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka dla 71-letniej Pani z okolic Hanoweru

Poszukujemy opiekunki do 71-letniej Pani z Nordstemmen (okol. Hanoweru). Praca od zaraz, na 2 miesiące lub dłużej.
Podopieczna ma Parkinsona, początki demencji, częściowe nietrzymanie moczu (pieluchy), czasami ma problemy z komunikacją. Porusza się z pomocą balkonika lub na wózku. Potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu, jedzeniu. Nie trzeba do niej wstawać w nocy. Jest cierpliwa i spokojna, bardzo lubi spacery.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznej w aktywnościach w ciągu dnia oraz w prowadzeniu domu: sprzątanie, gotowanie, pranie, zakupy. Od czasu do czasu towarzyszenie u lekarza.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka z mężem w małym miasteczku. Do najbliższego sklepu jest 10 minut pieszo. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie z własną łazienką, radio, telewizor, rower i samochód. Czas wolny: 2 razy w tygodniu po pół dnia.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,
- czynne prawo jazdy kat.B,
- doświadczenie w opiece,
- mile widziane referencje,
- dyspozycyjność od zaraz na okres dwóch miesięcy lub dłużej.
Oferujemy:
- legalną pracę
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji!

Mapa Nowy SączProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka dla 71-letniej Pani z okolic Hanoweru

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję