Opiekunka dla 71-letniej Pani z okolic Hanoweru

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez patrycja.kopec (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka dla 71-letniej Pani z okolic Hanoweru

Poszukujemy opiekunki do 71-letniej Pani z Nordstemmen (okol. Hanoweru). Praca od zaraz, na 2 miesiące lub dłużej.
Podopieczna ma Parkinsona, początki demencji, częściowe nietrzymanie moczu (pieluchy), czasami ma problemy z komunikacją. Porusza się z pomocą balkonika lub na wózku. Potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu, jedzeniu. Nie trzeba do niej wstawać w nocy. Jest cierpliwa i spokojna, bardzo lubi spacery.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznej w aktywnościach w ciągu dnia oraz w prowadzeniu domu: sprzątanie, gotowanie, pranie, zakupy. Od czasu do czasu towarzyszenie u lekarza.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka z mężem w małym miasteczku. Do najbliższego sklepu jest 10 minut pieszo. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie z własną łazienką, radio, telewizor, rower i samochód. Czas wolny: 2 razy w tygodniu po pół dnia.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,
- czynne prawo jazdy kat.B,
- doświadczenie w opiece,
- mile widziane referencje,
- dyspozycyjność od zaraz na okres dwóch miesięcy lub dłużej.
Oferujemy:
- legalną pracę
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji!

Mapa Nowy SączProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka dla 71-letniej Pani z okolic Hanoweru

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję