POSZUKUJĘ OPIEKUNÓW DLA OSÓB STARSZYCH! PRACA NA TERENIE NIEMIEC!

KONTAKT

Królowa Górna - Dodane przez opieka1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia POSZUKUJĘ OPIEKUNÓW DLA OSÓB STARSZYCH! PRACA NA TERENIE NIEMIEC!

Legalnie działająca firma Safer Life Sp. z o.o. Perfekcyjna opieka, zatrudni osoby na stanowisku: Opiekunka osoby starszej na terenie Niemiec.
Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania !
Twoje zadowolenie Naszym celem !

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
Wysokie zarobki
Wyrobienie karty EKUZ Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
Odprowadzanie składek ZUS
Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów w Niemczech
Bezpieczeństwo zatrudnienia umowa zlecenie
Organizację podróży / Pokrycie kosztów podróży.
Zakwaterowanie oraz wyżywienie.
Zapewniamy podpisanie umowy przed wyjazdem do Niemiec!
Wymagania:
Minimum podstawowa znajomość języka Niemieckiego
Mile widziane doświadczenie w opiece
Mile widziane certyfikaty oraz referencje
Chęć do pracy
Pogodne usposobienie

Zakres obowiązków:
Opieka nad osobą starszą w domu klienta
Prowadzenie gospodarstwa domowego
Pomoc w codziennych czynnościach
Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

Mapa Królowa GórnaProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - POSZUKUJĘ OPIEKUNÓW DLA OSÓB STARSZYCH! PRACA NA TERENIE NIEMIEC!

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę SUPER-TRANS !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję