Poszukujemy montażystów mebli z terenu Nowego Sącza lub okolic do współpracy.

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez biuro180 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy montażystów mebli z terenu Nowego Sącza lub okolic do współpracy.

Wymagania;
- doświadczenie w montażu mebli,
- dokładność i sumienność podczas montażu,
- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków;
- pomiar u klienta,
- transport i montaż mebli do klienta,
- montaż mebli,

Oferujemy;
- ciekawą pracę,
- poszerzanie doświadczenia zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od wykonanej pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
+48 601 77 99 04

Mapa Nowy SączProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy montażystów mebli z terenu Nowego Sącza lub okolic do współpracy.

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję