Pracownik biurowy - HANDLOWIEC / Specjalista ds. Sprzedaży

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez kkowalczyk (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik biurowy - HANDLOWIEC / Specjalista ds. Sprzedaży

Firma KB Group prowadzi rekrutację na stanowisko:

[praca stacjonarna, miejsce pracy - Nowy Sącz]

Twoje główne zadania

zdobywanie serc i umysłów klientów,
profesjonalna obsługa klienta na maksymalnie wysokim poziomie w oparciu o funkcjonujące standardy,
realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania

zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami,
wykształcenie min. średnie,
mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
umiejętność szybkiego uczenia się,
znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem,
umiejętność pracy pod presją czasu,
dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
wysoka dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy Ci:

pracę opierającą się na kooperacji z największym w Europie Środkowo-Wschodniej telekomem, międzynarodową firmą dążącą do mistrzostwa w obsłudze klienta,
stabilne warunki zatrudnienia,
stała praca 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19.00,
atrakcyjne wynagrodzenie,
szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji,
wsparcie doświadczonych menedżerów różnego szczebla,
pracę w przyjaznej atmosferze.

W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych - Dz. U. 133/97 poz.883).

Mapa Nowy SączProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik biurowy - HANDLOWIEC / Specjalista ds. Sprzedaży

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję