Pracownik biurowy - HANDLOWIEC / Specjalista ds. Sprzedaży

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez kkowalczyk (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik biurowy - HANDLOWIEC / Specjalista ds. Sprzedaży

Firma KB Group prowadzi rekrutację na stanowisko:

[praca stacjonarna, miejsce pracy - Nowy Sącz]

Twoje główne zadania

zdobywanie serc i umysłów klientów,
profesjonalna obsługa klienta na maksymalnie wysokim poziomie w oparciu o funkcjonujące standardy,
realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania

zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami,
wykształcenie min. średnie,
mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
umiejętność szybkiego uczenia się,
znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem,
umiejętność pracy pod presją czasu,
dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
wysoka dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy Ci:

pracę opierającą się na kooperacji z największym w Europie Środkowo-Wschodniej telekomem, międzynarodową firmą dążącą do mistrzostwa w obsłudze klienta,
stabilne warunki zatrudnienia,
stała praca 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19.00,
atrakcyjne wynagrodzenie,
szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji,
wsparcie doświadczonych menedżerów różnego szczebla,
pracę w przyjaznej atmosferze.

W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych - Dz. U. 133/97 poz.883).

Mapa Nowy SączProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik biurowy - HANDLOWIEC / Specjalista ds. Sprzedaży

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję