Pracuj jako Kelner/Kelnerka w 4-gwiazdkowym Hotelu!

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez rekrutacja8 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracuj jako Kelner/Kelnerka w 4-gwiazdkowym Hotelu!

Nazywamy się JOBS PLUS, jesteśmy agencją HR i od 2005 roku pomagamy naszym Kandydatom znaleźć wymarzoną pracę.
Naszym Klientem jest 4-gwiazdkowy, luksusowy hotel Spa. Tu przybywają ludzie, którzy poszukują relaksu, odpoczynku w sercu gór, a przy okazji - wyśmienitego jedzenia. Chciałbyś pracować w takim miejscu? Zapraszamy Cię do rekrutacji na stanowisko:

Kelner/Kelnerka
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

TWOJE ZADANIA:

profesjonalna obsługa Gości restauracji mieszczącej się w Hotelu
współpraca z kuchnią
przygotowanie sali
dbanie o dobry wizerunek restauracji

NASZE OCZEKIWANIA:

aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna
dyspozycyjność w godz.: 7-16 lub 16-24
rzetelność i skrupulatność
umiejętność pracy w zespole
wysoka kultura osobista
znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

pracę dla luksusowego hotelu, o znanej i cenionej marce na rynku
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
pracę w systemie równoważnego czasu pracy
przejrzysty system wynagrodzenia: podstawa + prowizje od sprzedaży napojów + napiwki

Zainteresowała Cię oferta?
Wyślij do Nas swoje CV a w tytule wiadomości wpisz: KELNER/KRYNICA/112015.

Jeśli coś jest niejasne, zadzwoń do nas- skontaktujesz się bezpośrednio z naszym Recruitment Specialist -Pauliną, wybierając numer 508 690 026

Nie zapomnij dopisać do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Mapa Nowy SączProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracuj jako Kelner/Kelnerka w 4-gwiazdkowym Hotelu!

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję