Rzeczoznawca Majątkowy

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez kinga.milewska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Rzeczoznawca Majątkowy

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych. W chwili obecnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Rzeczoznawca Komunikacyjny

Zakres obowiązków:

-Wykonywanie oględzin szkód majątkowych
-Wykonywanie lustracji obiektów do celów ubezpieczeniowych
-Sporządzanie protokołów oględzin i kompletacja dokumentacji szkodowej
-Sporządzanie i weryfikacja kosztorysów budowlanych oraz kalkulacji do szkód w mieniu ruchomym

Wymagania:

-Wysokiego poziomu wiedzy technicznej z zakresu budowy budynków, budowli i maszyn, oraz z zakresu zabezpieczeń przeciwkradzieżowych i przeciwpożarowych
-Doświadczenia zdobytego w towarzystwie ubezpieczeniowym lub firmie wykonującej likwidację szkód dla towarzystw ubezpieczeniowych
-Wysokiego poziomu wiedzy z zagadnień ubezpieczeniowych
-Znajomości zagadnień z rachunkowości
-Biegłej znajomości obsługi programów do kosztorysowania
-Wykształcenia co najmniej średniego technicznego
-Prawa jazdy kategorii B
-Własnego samochodu
-Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych
-Przestrzegania zasad profesjonalnej obsługi klienta
-Dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności i samodzielności w działaniu

Oferujemy:

-Umowę o pracę
-Zadaniowy czas pracy
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom
-Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres email podany poniżej.

Mapa Nowy SączProfil założony 9 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Rzeczoznawca Majątkowy

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję