Szukamy Koordynatora Hali REAL Nowy Sącz

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez rekrutacja13 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Szukamy Koordynatora Hali REAL Nowy Sącz

Szczegóły:

Lokalizacja: REAL Nowy Sącz, ul. Gorzkowska

Praca 5 razy w tygodniu (od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem wtorku), od godziny 4:00 lub 6:00 rano (6h-8h/dzień) kilka dni w miesiącu praca w godzinach nocnych od godziny 20:00.

Zadania Koordynatora Hali:

nadzór nad pracą innych Merchandiserów (7-8 osób)
wykonywanie raportów
w razie potrzeby wykładanie towaru
współpraca z Koordynatorem Regionalnym oraz Przedstawicielami Handlowymi i Kierownictwem Hali Real,- Nowy Sącz

Oferujemy:

wynagrodzenie min. 1300 zł netto
Umowa cywilnoprawna
Narzędzia: komputer, telefon bez limitu

Wymagania:

Aktualna książeczka sanepidu
Doświadczenie w pracy w sklepie (wykładanie towaru, znajomość zasad towarowania)
Dyspozycyjność

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji na adres m.wolski(małpa)dema.com.pl w temacie wpisując Koordynator Nowy Sącz.

Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego (link podany niżej skopiuj i wklej do paska przeglądarki):

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2c934e12e794437bb091dc5abce0ed90

Mapa Nowy SączProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szukamy Koordynatora Hali REAL Nowy Sącz

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję