Wingo 3524 Era Flor - zestaw do bram skrzydłowych. Zestaw do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3,5 m i ciężarze do 200 kg.

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez Solmet (firma) -

Wingo 3524 Era Flor - zestaw do bram skrzydłowych. Zestaw do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3,5 m i ciężarze do 200 kg.

Pełna treść ogłoszenia Wingo 3524 Era Flor - zestaw do bram skrzydłowych. Zestaw do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3,5 m i ciężarze do 200 kg.

Zestaw automatyki do bram dwuskrzydłowych w skład którego wchodzą:

2 siłowniki samohamowne WINGO do bram o długości skrzydła do 3.5m i ciężarze do 200kg z wbudowanymi ogranicznikami krańcowymi przy otwieraniu i zamykaniu,
centrala sterująca MC424,
radioodbiornik SMXI,
2 piloty dwukanałowe FLO2R,
fotokomórki BF
instrukcja.

Siłowniki 24 V, sprzedawane w zestawach.

Konstrukcja z wydłużonym korpusem. Możliwość montażu na szerokich słupkach (WG3524).

Charakterystyka siłowników:

Niezawodny i cichy: dzięki zastosowaniu opatentowanego układu wewnętrznych komponentów i mniejszej ilości ruchomych części.
Łatwy w instalowaniu: po zamontowaniu siłowników łatwy dostęp do połączeń elektrycznych
Wbudowane ograniczniki krańcowe na otwarciu.

Charakterystyka nowej centrali MC424:

Modułowa elektronika, proste programowanie za pomocą trzech przycisków.
Możliwość współpracy z radioodbiornikami ze złączem typu SM (SMXI, SMXIS, OXI).
Inteligentna: siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie), diody LED sygnalizują włączone funkcje.

Wyrafinowana elektronika: przeciążeniowy system wykrywania przeszkody, możliwość podłączenia listwy rezystancyjnej 8,2 k, programowany czas pauzy, częściowe otwarcie bramy (funkcja furtki), zwolnienie podczas zamykania i łagodny start przy otwieraniu. Możliwość obsługi elektrozamka.

Ekonomiczna: funkcja oszczędzania energii.

Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi awaryjnemu PS124 (opcja), siłowniki otworzą i zamkną bramę, nawet w przypadku braku zasilania.

Fotokomórki typu BF/MOF/FK/F210/FT210.

Mapa Nowy SączProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Wingo 3524 Era Flor - zestaw do bram skrzydłowych. Zestaw do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3,5 m i ciężarze do 200 kg.


Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę SUPER-TRANS !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nowy Sącz City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj