Zatrudnimy na stanowisko Manager/Kierowniczka Klubu

KONTAKT

Krynica-Zdrój - Dodane przez krynica.rekrutacja1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy na stanowisko Manager/Kierowniczka Klubu

Międzynarodowa firma zarządzająca siecią placówek z oddziałami w całej Polsce w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko :

Manager/Kierowniczka Klubu

Miejsce pracy: Krynica-Zdrój

Zapewniamy zakwaterowanie!

Zakres obowiązków:
Głównym zadaniem kierowniczki będzie umiejętność sprawnego zarządzania zespołem i generowanie wysokich wyników

Wymagania
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Zaangażowanie w pracę oraz silna motywacja do pracy
Samodzielność i kreatywność
Dyspozycyjność

Oferujemy:

Najwyższe wynagrodzenie na rynku uzależnione od utargu min.4.000 zł miesięcznie
Stabilne warunki zatrudnienia

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV ze zdjęciem na adres e-mail w tytule MANAGER

Mapa Krynica-ZdrójProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy na stanowisko Manager/Kierowniczka Klubu

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję