Zatrudnimy pracownika na stanowisko Product Manager do działu IT/RTV

KONTAKT

Nowy Sącz - Dodane przez jkaras (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy pracownika na stanowisko Product Manager do działu IT/RTV

Zatrudnimy pracownika na stanowisko Product Manager do biura w Gorlicach.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie (pożądane wyższe handlowe lub ekonomiczne),
- wiedza z zakresu IT/RTV,
- -doświadczenie w handlu lub logistyce,
- znajomość nowoczesnych technik zakupów.
Zakres obowiązków:
- zamawianie towaru, dbałość o zapewnienie terminowych dostaw,
- prowadzenie analiz,
- weryfikacja rynku potencjalnych dostawców i kontrahentów,
- prowadzenie negocjacji,
- przygotowywanie i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,
- dostarczanie pracownikom działu sprzedaży informacji na temat towarów,
- tworzenie półek sklepowych,
- przeprowadzanie kontroli.

Oferujemy:
- pracę w rozwijającej się firmie o wieloletnim doświadczeniu,
- jasno określone zasady pracy,
- motywacyjny system wynagrodzenia,
- możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy,

Aplikacje prosimy przesyłać wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska o które ubiega się kandydat oraz miejsce pracy (Produkt Manager Gorlice).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Mapa Nowy SączProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy pracownika na stanowisko Product Manager do działu IT/RTV

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę Improve IT !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję