Zbiór sałaty

KONTAKT

Popowice - Dodane przez krakow5 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zbiór sałaty

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: MC/DUTCH/04/2015
Kraj: Holandia
Typ wakatu: praca tymczasowa

Informacje o wakacie:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
Ubezpieczenie zdrowotne
Zorganizowane zakwaterowanie
Opieka polskiego personelu

Wymagania:
Wysoka motywacja i chęć do pracy
Mile widziane doświadczenie przy zbiorze sałaty

Obowiązki:
Praca polega na zbiorze sałaty na polu

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt z biurem pod adresem:
Oddział Kraków
ul.Szlak 77
31-153 Kraków
tel: 12 430 12 73 lub przesłanie CV na adres mailowy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:

- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz

- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz

- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Mapa PopowiceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zbiór sałaty

Polecane, ciekawe strony z Nowego Sącza. Prowadzisz serwis o Nowym Sączu lub zwiazany z Nowy Sącz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Improve IT !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Nowego Sącza !Zobacz stronę ImbrykArt.Galeria !Zobacz stronę Lokalna Grupa Działania Brama Beskidu !Zobacz stronę Nowosądecki Portal Informacyjny !Zobacz stronę SUPER-TRANS !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nowego Sącza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowy Sącz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowego Sącza: Gorlice ogłoszenia - Bochnia darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Targ ogłoszenia - Jasło sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję