Ul. Krakowska w Nowym Sączu zamknięta od 23 kwietnia

Miejski Zarząd Dróg informuje o nadchodzących zmianach w organizacji ruchu, które wprowadzone zostaną w związku z pracami drogowymi. Już od poniedziałku, 22 kwietnia, od godziny 6:00, kierowcy będą mogli ponownie korzystać z ul. Starowiejskiej. Ulica ta była zamknięta z powodu prac przy przebudowie linii kolejowej, które prowadziły wspólnie firmy TORPOL S.A. z Poznania i INTOP Warszawa Sp. z o.o.

Nieco inaczej będzie wyglądała sytuacja na ul. Krakowskiej, która zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego od wtorku, 23 kwietnia. Zamknięcie, planowane na godzinę 4:00 rano, jest konieczne dla realizacji kolejnego etapu przebudowy przejazdu kolejowego i torów. Prace również będą nadzorowane przez wspomniane konsorcjum firm.

Mimo zamknięcia dla samochodów, ruch pieszy wzdłuż ul. Krakowskiej będzie możliwy dzięki wyznaczonym przejściom. Dla kierowców przewidziano objazdy przez ulice Marcinkowicką, Obwodnicę Północną, Tarnowską oraz Legionów. Dostęp do posesji na zamkniętych odcinkach ulic zostanie zachowany.

Miejski Zarząd Dróg apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie tymczasowej organizacji ruchu.

Zamknięcie ulicy Krakowskiej w Nowym Sączu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *