Dzień Matki w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu serdecznie zaprasza na wyjątkowe obchody Dnia Matki, które odbędą się w dniach 25 i 26 maja. W sobotę, 25 maja o godz. 18:00, zapraszamy na spektakl komediowy „Pomoc Domowa” w reżyserii Małgorzaty Przędzak, przygotowany przez Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego. W niedzielę, 26 maja o godz. 17:00, odbędzie się koncert „Nad wszystko uśmiech Twój” z przebojami Zbigniewa Wodeckiego, w wykonaniu Olgi Bończyk, Agnieszki Sobas, Daniela Cebuli-Orynicza oraz Jakuba Milewskiego, z towarzyszeniem Orkiestry Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy.

25 maja (sobota), godz. 18:00

Spektakl „Pomoc Domowa”

Tego dnia widzowie będą mieli okazję zobaczyć komedię „Pomoc Domowa” w reżyserii Małgorzaty Przędzak, przygotowaną przez Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego. Sztuka, oparta na tekście Marca Camolettiego w tłumaczeniu Bartłomieja Wierzbięty, to prawdziwa uczta literacka i komediowy majstersztyk.

„Pomoc Domowa” to historia pełna zawirowań i tajemnic domowego życia pewnego małżeństwa. Norbert i Olga, mimo swoich uczuć, zaczynają skrywać przed sobą sekrety, co prowadzi do komicznych sytuacji. Na szczęście pomoc domowa z wielką elokwencją i sprytem potrafi rozwiązać każdą zagadkę, przywracając spokój w domu. W rolach głównych zobaczymy Annę Zielińską-Croom, Jolę Marczuk, Annę Mółkę, Pawła Cabałę i Marcina Iwańskiego.

Spektakl „Pomoc Domowa” Nowy Sącz MOK

26 maja (niedziela), godz. 17:00

Koncert „Nad wszystko uśmiech twój” – przeboje Zbigniewa Wodeckiego

W niedzielę zapraszamy na niezapomniany koncert „Nad wszystko uśmiech Twój”, poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Jego największe przeboje wykonają Olga Bończyk, Agnieszka Sobas, Daniel Cebula-Orynicz oraz Jakub Milewski. Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Arte Symfoniko pod batutą Mieczysława Smydy.

Koncert „Nad wszystko uśmiech twój” w Nowym Sączu MOK

Te dwa dni pełne sztuki i muzyki będą doskonałą okazją, by uczcić Dzień Matki w wyjątkowy sposób. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowego Sącza i okolic do udziału w tych wydarzeniach.

Dzień Matki w Nowym Sączu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *