Wyjątkowe BMW M4 Coupé — nowość od BMW

Ostatnie lata to silna konkurencja firm z branży motoryzacyjnej. Nie powinno zatem dziwić, że na rynek trafił wyjątkowy model auta osobowego, czyli BMW M4 Coupe. Dlaczego warto zdecydować się na ten samochód? Przeczytaj poniższy tekst, by móc poznać odpowiedź na to pytanie. Do dzieła!

BMW — kilka słów na temat marki

Firmy BMW nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta działająca już od ponad wieku marka jest znana na całym świecie z powodu swoich eleganckich, szybkich aut. Samochody BMW są popularne w wielu krajach, w tym m.in. w Polsce. Producent BMW stara się utrzymać silną pozycję na globalnym rynku motoryzacyjnym, czego efektem są coraz to nowe modele aut.

W ostatnich latach szczególnie mocno jest rozwijana seria BMW M — M to skrót pochodzący od słowa Motorsport. BMW M to seria, w której skład wchodzą szybkie, sportowe auta. Jednym z nich jest BMW M4 Coupe — istna perełka na rynku samochodów osobowych.

BMW M4 Coupe — informacje podstawowe na temat samochodu

BMW w serii M4 jest dostępne w dwóch modelach: F83 kabriolet oraz F82, czyli BMW M4 Coupe. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że drugi z wymienionych modeli — BMW M4 Coupe — jest wręcz idealnym modelem sportowego samochodu osobowego. 4,3 sekundy — tylko tyle czasu potrzeba, by auto rozpędziło się od zera do stu kilometrów na godzinę. To świetny wynik, prawda?

Dla porównania, najszybsze auto świata, czyli Bugatti Chiron, osiąga taką samą prędkość w 2,5 sekundy. Nie chcesz jednak pewnie pobijać światowego rekordu i wystarczy Ci po prostu szybki samochód. W takiej sytuacji BMW M4 Coupe jest idealnym wyborem do jazdy po drogach krajowych czy autostradach.

Kolejnym z atutów BMW M4 Coupe jest wysoka moc silnika na poziomie 480 KM. Taki poziom — w połączeniu z sześciobiegową skrzynią manualną — sprawia, że jazda tym autem jest niezwykle szybka i dynamiczna.

Zużycie paliwa także nie jest szczególnie wysokie. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi przez producenta, zawiera się ono w przedziale 10,1-9,9 litra na każde przejechane sto kilometrów. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że zużycie to może różnić się w zależności od stylu jazdy, warunków jezdnych oraz wielu innych czynników.

Ile kosztuje nowy samochód BMW M4 Coupe?

Cena jest jednym z ważniejszych elementów podczas wyboru auta. Jaki jest koszt nowego auta modelu BMW M4 Coupe? Cóż, jeśli poszukujesz budżetowego samochodu, niestety mamy dla Ciebie złą wiadomość — BMW M4 Coupe zdecydowanie do takich nie należy. Najniższa cena aut z tej serii to 419 tysięcy złotych (w przypadku nowych samochodów). W tej cenie użytkownik otrzymuje jednak najwyższej jakości auto, które zachwyca nie tylko swoim sportowym, nowoczesnym wyglądem, ale także świetnymi parametrami technicznymi (więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części tekstu).

BMW M4 Coupe — czy warto zdecydować się na zakup tego samochodu?

Zdecydowanie tak. Samochód osobowy BMW M4 Coupe to pojazd, który stanowi absolutne top tier, jeśli chodzi auta sportowe. Jest to model, którym możesz z dużą prędkością pokonywać wielokilometrowe autostrady lub spokojnie poruszać się po mieście.

Surowy wygląd auta nadaje mu jednocześnie uniwersalny wygląd. Pojazd ten sprawdzi się zarówno do użytku prywatnego (dalekie wycieczki), jak i w celach biznesowych. W tym drugim przypadku nowoczesne, eleganckie auto wydatnie pomaga w budowie wizerunku przedsiębiorcy lub wysokiej klasy specjalisty.

BMW M4 Coupe — gdzie można go kupić?

Zastanawiasz się, gdzie możesz obejrzeć i kupić samochód BMW model M4 Coupe? Jeśli myślisz o tak dobrym aucie, jakim jest M4 Coupe, powinieneś zdecydować się na placówkę o wysokich standardach obsługi.

Do takich należą między innymi salony dealerskie BMW M-Cars. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży sprawiło, że pracownicy dealera umiejętnie rozpoznają Twoje potrzeby i znajdą takie rozwiązanie, które będzie w pełni odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Indywidualne podejście, profesjonalne wsparcie oraz wyrozumiałość — są to atuty, którymi wyróżniają się właśnie te punkty sprzedaży aut. Salony dealerskie BMW M-Cars możesz znaleźć przede wszystkim w takich miastach jak Nowy Sącz oraz Kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *