Recital akustyczny Mateusza Ziółko

Wyjątkowy akustyczny recital artysty rozpocznie się 23 marca, w sobotę, o godzinie 18:00, w wnętrzach nowosądeckiej sali ratusza. Wstęp wolny.

Mateusz Ziółko

Mateusz Ziółko, ceniony w środowisku muzycznym za swoje umiejętności wokalne i instrumentalne, jest znanym wykonawcą, pianistą, a także autorem tekstów i kompozycji. Jego kariera jest usiana licznymi nagrodami oraz wyróżnieniami. Szerokiej publiczności zaprezentował swoje wyjątkowe umiejętności, zwyciężając w trzeciej edycji „The Voice Of Poland” oraz w dziesiątej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie zachwycił wykonaniem utworu Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać”. Mateusz dotarł także do finału popularnego show TVN „Mam Talent” i zdobył laury w konkursie „Super Debiuty” na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Jego pierwszy album, „Na nowo”, ukazał się na rynku pięć lat temu, odnosząc ogromny sukces. Singiel „W płomieniach” z tego albumu szybko stał się hitowym numerem w polskich stacjach radiowych, zdobywając imponującą popularność w internecie z 72 milionami odtworzeń na YouTube. Album zyskał status złotej płyty już w dniu premiery. Mateusz Ziółko nie zwalnia tempa, co udowadnia jego najnowsza płyta „Tak po prostu”, która zawitała na rynek w listopadzie 2022 roku. Single „Weź mnie”, „Vis a Vis” oraz „Lubisz nas” błyskawicznie podbiły serca słuchaczy, zdobywając czołowe miejsca na listach przebojów największych polskich rozgłośni.

Koncert Mateusz Ziółko Nowy Sącz
Koncert Mateusz Ziółko Nowy Sącz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *