Najlepsi dentyści w Nowym Sączu

Każdy z nas wie, że dbanie o zęby jest niezwykle ważne. Osoby, których zęby nie są zdrowe mogą cierpieć na bóle głowy oraz mieć problemy kardiologiczne. W tej sytuacji jest niezwykle istotne aby mieć zaufanego, dobrego stomatologa.

Czego oczekujemy od dobrego stomatologa?

Pacjenci udając się do stomatologa liczą przede wszystkim na to, że uda się szybko rozwiązać ich problem. Bardzo często do dentysty udajemy się z bólem, nic więc dziwnego, że chcemy szybko uporać się z dolegliwością. Wielu z nas jednocześnie obawia się wizyt u stomatologa dlatego liczymy na to, że wszystko odbędzie się w miarę bezboleśnie. Należy zauważyć, że w ostatnich latach przybywa osób, które odwiedzają regularnie stomatologów w celach estetycznych. Piękny uśmiech jest dzisiaj bardzo ważny a w wielu zawodach jest wręcz niezbędny. Udając się do stomatologa liczymy na to, że zajmie się nami profesjonalista, który wszystko nam wytłumaczy i zaproponuje sposoby leczenia. W obecnych czasach epidemii bardzo ważna staje się także dbałość o czystość, higienę i bezpieczeństwo podczas wizyt u dentysty.

Po czym poznać dobry gabinet stomatologiczny?

Gdy mamy potrzebę udania się do gabinetu, którego nie znamy powinniśmy najpierw sprawdzić jakie ma on opinie. Można popytać znajomych albo wejść na fora internetowe czy strony z rankingami lekarzy. Kolejnym wyznacznikiem będą terminy wizyt. U najlepszych stomatologów zwykle trzeba poczekać kilka tygodni na swoją kolej. Wiele cennych wniosków wyciągniemy także samodzielnie podczas wizyty. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to czy stomatolog pracuje z asystentem, czy personel nosi specjalistyczny strój roboczy. Będąc w poczekalni warto także zwrócić uwagę na na wiszące tam dyplomy i certyfikaty. Jeśli większość z nich ma odległą datę to znak, że stomatolog dawno już zaprzestał szkolenia się. Bardzo ważny będzie także wygląd gabinetu i jego specjalistyczne wyposażenie. Profesjonalny stomatolog niczego nie robi na wyczucie tylko poprzedza zdjęciami, korzysta z mikroskopu. Fachowy dentysta zanim zabierze się do leczenia przeprowadzi także wywiad na temat chorób i stosowanych leków. Opinię na temat gabinetu można wyrobić sobie także na podstawie zakresu oferty. W najlepszych gabinetach wykonamy wiele usług poza standardowym leczeniem zębów. Będzie tam można zęby wybielić, skonsultować się z ortodontą, zrobić licówki czy nowoczesną protezę.
Jak widać jest wiele czynników, które pozwalają nam w miarę szybko ocenić gabinet stomatologiczny. Nie warto wiec kierować się w pierwszej kolejności niskimi cenami, bo profesjonalne usługi stomatologiczne wymagają zdobycia wiedzy, doświadczenia i posiadania specjalistycznego sprzętu.

Najlepsi dentyści w Nowym Sączu

Krzak Andrzej, lek. stomatolog. Spec. chirurg
Adres: Młyńska 9, Nowy Sącz
Telefon: 18 442 08 70

Przychodnia stomatologiczna Bianco Clinic
Adres: Generała Władysława Sikorskiego 6, Nowy Sącz
Telefon: 18 448 79 88

NZOZ Prodental Gabinety Stomatologiczne
Adres: Jana Długosza 59, Nowy Sącz
Telefon: 18 443 41 73

S-Clinic Jerzy Susuł
Adres: Rokitniańczyków 28/2, Nowy Sącz
Telefon: 603 910 966

CKSdent stomatologia
Adres: Tadeusza Kościuszki 1A/6, Nowy Sącz
Telefon: 519 644 222

Ranking dentystów w Nowym Sączu powstał w oparciu o wystawione opinie w serwisie internetowym Google Maps. Stomatolodzy i gabinety stomatologiczne posiadają ponad 20 opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *