Oddaj krew, ratuj życie: inicjatywa nowosądeckiej Policji

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu gorąco zachęca wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w wyjątkowej inicjatywie: akcji krwiodawstwa pod nazwą „105 litrów krwi na 105. rocznicę powstania Policji”.

Zaplanowana inicjatywa odbędzie się w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, przy ulicy Artura Grottgera 50, w czwartek 22 lutego bieżącego roku, w godzinach 8.00-12.00. Do wzięcia udziału zachęcamy nie tylko funkcjonariuszy i personel jednostki, ale także członków innych formacji mundurowych oraz ogół społeczności lokalnej.

Organizację zbiórki krwi, mającą na celu zebranie 105 litrów krwi na 105. rocznicę założenia Policji, koordynuje Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu, we współpracy z oddziałem terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, reprezentującym sądecki region. Krew zebrana podczas wydarzenia zostanie przeznaczona na rzecz potrzebujących pacjentów oraz osób poszkodowanych w wypadkach na terenie województwa małopolskiego.

źródło: Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *