Remont skrzyżowania ulic Lwowskiej – Prażmowskiego – Nowochruślickiej.

Od 20 kwietnia kierowców czekają kolejne utrudnienia tym razem na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej, Prażmowskiego i Nowochruslickiej . Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu roboty drogowe będą podzielone na 8 etapów i potrwają minimum 2 miesiące. Kierowców prosi się wybieranie zastępczej organizacji ruchu oraz korzystanie z alternatywnych dróg dojazdowych.

ETAP 1

Wykonywane będą roboty na prawym pasie w ciągu ulic Prażmowskiego i Lwowskiej. Zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu z możliwością wybory kierunku jazdy na wprost (Nowochruślicką) i w prawo (Lwowska). Obowiązuje zakaz skrętu w lewo jadąc ul. Nowochruslicką (w kierunku Gorlic). Pozostałe relacje bez zmian. Ruch pieszych ograniczony.

ETAP 1 Remont skrzyżowania ulic Lwowskiej - Prażmowskiego - Nowochruślickiej

ETAP 2

Wykonywane będą roboty na lewym pasie w ciągu ul. Prażmowskiego, zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu z możliwością wyboru kierunku jazdy na wprost (Nowochruślicka) i w prawo (Lwowska). Obowiązuje zakaz skrętu w lewo jadąc Prażmowskiego (Lwowska do centrum) oraz jadąc Nowochrućlicką (w kierunku Gorlic). Pozostałe relacje bez zmian. Ruch pieszych ograniczony.

ETAP 2 Remont skrzyżowania ulic Lwowskiej - Prażmowskiego - Nowochruślickiej

ETAP 3

Wykonywane będą roboty na prawym pasie w ciągu ulicy Lwowskiej i Nowochruślickiej, zawężenie jedni do jednego pasa ruchu z możliwością wyboru wszystkich kierunków jazdy jadąc ul. Lwowską (od Gorlic). Obowiązuje zakaz skrętu w lewo jadąc Prazmowskiego (Lwowska do centrum) oraz jadąc Nowochruślicką (w kierunku Gorlic). Pozostałe relacje bez zmian. Ruch pieszych ograniczony.

ETAP 3 Remont skrzyżowania ulic Lwowskiej - Prażmowskiego - Nowochruślickiej

ETAP 4

Wykonywane będą roboty na lewym pasie w ciągu ulicy Nowochruślickiej (kierunek Kraków), zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu. Obowiązuje zakaz skrętu w lewo jadąc Prażmowskiego (Lwowska do centrum) oraz jadąc Nowochruślicką (w kierunku Gorlic). Pozostałe relacje bez zmian. Ruch pieszych ograniczony.

ETAP 4 Remont skrzyżowania ulic Lwowskiej - Prażmowskiego - Nowochruślickiej

ETAP 5

Wykonywane będą roboty na lewym pasie w ciągu ulicy Nowochruślickiej (kierunek Krynica), zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu, możliwość jazdy w prawo (Lwowska centrum) oraz na wprost (kierunek Krynica), obowiązuje zakaz skrętu w lewo jadąc Nowochruslicka (w kierunku Gorlic) oraz jadąc Prażmowskiego (Lwowska do centrum). Pozostałe relacje bez zmian. Ruch pieszych ograniczony.

ETAP 5 Remont skrzyżowania ulic Lwowskiej - Prażmowskiego - Nowochruślickiej

ETAP 6

Wykonywane będą roboty na prawym pasie w ciągu ulicy Nowochruślickiej i Lwowskiej w kierunku centrum, zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu z brakiem możliwości skrętu w lewo (kierunek Gorlice). Obowiązuje zakaz skrętu w lewo jadąc Prażmowskiego (Lwowska do centrum). Pozostałe relacje bez zmian. Ruch pieszych ograniczony.

ETAP 6 Remont skrzyżowania ulic Lwowskiej - Prażmowskiego - Nowochruślickiej

ETAP 7

Wykonywane będą roboty na prawym pasie w ciągu ulicy Lwowskiej i Prażmowskiego (kierunek Krynica), zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu z możliwością wyboru wszystkich kierunków jazdy. W dalszym ciągu obowiązuje zakaz skrętu w lewo jadąc Prażmowskiego (Lwowska do centrum) oraz jadąc Nowochruślicką (w kierunku Gorlic). Pozostałe relacje bez zmian. Ruch pieszych ograniczony.

ETAP 7 Remont skrzyżowania ulic Lwowskiej - Prażmowskiego - Nowochruślickiej

ETAP 8

Wykonywane będą roboty na lewym pasie w ciągu ulicy Prażmowskiego (kierunek Krynica), zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu. Obowiązuje zakaz skrętu w lewo jadąc Prażmowskiego (Lwowska do centrum) oraz jadąc Nowochruślicką (w kierunku Gorlic). Pozostałe relacje bez zmian. Ruch pieszych ograniczony.

ETAP 8 Remont skrzyżowania ulic Lwowskiej - Prażmowskiego - Nowochruślickiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *