Śmiertelny wypadek w Gołkowicach Górnych

5 stycznia 2021 roku około godziny 18.00 w Gołkowicach Górnych, pojazd marki Renault potrącił 48-latka idącego z naprzeciwka. W wyniku obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca tłumaczył policjantom, że zobaczył go dopiero w momencie uderzenia.

Pod nadzorem prokuratora i w obecności biegłego na miejscu wypadku pracowali policjanci ze Starego Sącza oraz z grupy wypadkowej nowosądeckiej Policji, którzy m.in. przeprowadzili oględziny ciała, pojazdu i miejsca zdarzenia jak również sporządzili szkic sytuacyjny i dokumentację fotograficzną. Przeprowadzone czynności wraz z opinią biegłego oraz prowadzone w tej sprawie postępowanie, pozwolą precyzyjnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Śmiertelny wypadek w Gołkowicach Górnych, do którego doszło na początku stycznia, to pierwsze takie zdarzenie w tym roku. W 2020 roku doszło do 10 podobnych tragedii, dlatego by nie było ich więcej, policjanci nieustannie apelują o zachowanie rozwagi, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i noszenie odblasków.

źródło: Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *