Juwenalia 2023 r. – Nowy Sącz – ANS

Juwenalia, niewątpliwie jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu studenckim, powraca w 2023 roku z jeszcze większą mocą i energią! W dniach od 19 do 21 maja, miasto Nowy Sącz zamieni się w prawdziwe epicentrum muzycznych, artystycznych i kulturalnych atrakcji. Przygotujcie się na trzydniowe świętowanie, które z pewnością zostanie na długo w pamięci. Juwenalia to przede wszystkim muzyka. Na przestrzeni trzech dni na scenie pojawią się zarówno młode, nadchodzące talenty, jak i uznane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. To doskonała okazja, aby odkryć nowe zespoły, ale również posłuchać ulubionych wykonawców na żywo.

📅 Termin: 19 – 21 maja
⏰ Czas trwania: 3 dni
📍 Miejsce: Nowy Sącz

Juwenalia w Nowym Sączu – PROGRAM 2023 r.

Juwenalia Nowy Sącz | PIĄTEK – 19.05

🎭 POCHÓD W PRZEBRANIACH 🎭 – 10:30-12:30
(start na dworcu kolejowym, ul. Kolejowa 15)
Rozpoczniemy naszą niezwykłą przygodę w stylu karnawałowym! Dołączcie do nas w piątek o 10:30 i przemierzajcie ulice w niesamowitych przebraniach. Czeka na Was konkurs z świetnymi nagrodami!

🎬 SEANS FILMOWY 🎬 – 19:00-00:00
(Stare Kino, ul. 1 Brygady 2)
Wieczorem zapraszamy Was na emocjonujący wieczór filmowy. Będziecie mieli okazję obejrzeć najnowsze hity , które dostarczą Wam nie tylko rozrywki.

Juwenalia Nowy Sącz | SOBOTA – 20.05

🏐 TURNIEJ SPORTOWY 🏀 – 10:30-15:00
( Kampus Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie)
Jesteście gotowi na sportowe wyzwania? W sobotę zapraszamy Was na nasz turniej sportowy! Wykażcie się zespołowym duchem i umiejętnościami, rywalizując w siatkówce i koszykówce o Puchar Rektora! To doskonała okazja do wzmocnienia więzi i zdobycia trofeum!

🍖 STUDENCKIE GRILLOWANIE 🍖 – 15:30-19:00
( Dom Studenta, ul. Jana Długosza 61)
A co powiecie na pyszne jedzenie w towarzystwie wspaniałych ludzi? Przygotowaliśmy dla Was studencki grill, na którym będziemy delektować się smakołykami, rozmawiać i budować nowe przyjaźnie. Przybywajcie z apetytem i gotowością do dobrej zabawy!

🎤 STAND-UP 🎤 – 19:30-20:30
(Biblioteka ANS, Aleje Wolności 40)
Wieczór pełen śmiechu i humoru czeka na Was w sobotę o 19.30! Na naszej scenie wystąpi Zbigniew Grabowski, aby rozbawić Was do łez. Przygotujcie się na wieczór pełen żartów!

🎉 IMPREZA W KLUBIE ODNOVA 🎉 – 21:00-04:00
(Odnova Music Club, ul. Szwedzka 4)
Nasze Juwenalia nie mogłyby być kompletnie bez niekończącej się imprezy! Wieczory napełnimy muzyką, tańcem i radosnymi świętowaniami. Po pełnym humoru występie spotkamy się na parkiecie w Odnova Music Club!

Juwenalia Nowy Sącz | NIEDZIELA – 21.05

🎵 KONCERT GŁÓWNY 🎵 – 16:00-22:00
(Amfiteatr Parku Strzeleckiego, (ul. Ogrodowa)
W niedziele o 16:00 zapraszamy Was na spektakularny koncert główny, który skradnie Wasze serca. Niesamowici artyści ze sceny ożywią atmosferę, wykonując swoje największe hity. Przygotujcie się na dawkę energii i emocji, które zapamiętacie na zawsze!

🎉 IMPREZA W KLUBIE INFINITY 🎉 – 22:00
(Infinity Music Club, ul. Zdrojowa 32)
Po koncercie zapraszamy na zabawę w klubie Infinity! Jeśli kochacie taniec i dobrą muzykę, to nie może Was zabraknąć! Czeka na Was wiele promocji studenckich. Przygotujcie się na niepowtarzalną atmosferę, świetne drinki i mnóstwo radości!

Juwenalia to wyjątkowa okazja do świętowania, integrowania się ze współstudentami i cieszenia się z kultury. Nowy Sącz zaprasza wszystkich, nie tylko studentów, do wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, absolwentem czy po prostu miłośnikiem dobrej muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *