Konkurs „Z książką na wakacjach”

Sądecka Biblioteka Publiczna zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „ Z książką na wakacjach”, który trwa do 20 sierpnia br. Zgodnie z wymaganiami konkursu organizator oczekuje na zdjęcia wykonane w obecnym roku w jednej z Nowosądeckich Stref Relaksu (plac Starej Sandecji przy Al. Wolności, Rynek w Nowym Sączu). Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie trzy fotografie, spełniające kryteria zawarte w regulaminie konkursu. Zdjęcia wraz z dołączonym formularzem zgłoszeniowym należy wysłać drogą mailową lub dostarczyć osobiście.

Wymogi fotografii uczestniczących w konkursie:

  • tematyka zdjęć powinna nawiązywać do książek i odpoczynku;
  • przesłane prace nie były wcześniej nigdzie publikowane;
  • zdjęcia nie mogą naruszać dóbr osobistych i materialnych oraz praw autorskich osób trzecich, a osoby portretowane wyrażają zgodę na publikowanie swojego wizerunku;
  • wymiary fotografii dostarczone w formie tradycyjnego wydruku nie mogą być większe niż 297 mm x 210 mm, a przesłane w formie elektronicznej powinny mieć minimum 2000×1500 pikseli (zdjęcia zapisane w formatach jpg lub png);
  • technika wykonania fotografii jest dowolna;
  • zdjęcia dostarczone w formie wydruku na odwrocie powinny być podpisane pseudonimem

Kryterium oceny prac:

  • zgodność z tematem konkursu
  • oryginalność zaprezentowanego tematu

Do końca sierpnia zostaną ogłoszone wyniki konkursu „Z książką na wakacjach” oraz sposób wręczenia nagród. Wyniki zostaną zmieszczone na stronie internetowej Sądeckiej Biblioteki Publicznej. Dodatkowo autorzy zwycięskich prac zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Korzystasz z Nowosądeckiej Strefy Relaksu? Pokaż nam jak odpoczywasz z książką! Zrób zdjęcie, wyślij na konkurs i wygraj nagrodę.

Konkurs fotograficzny "Z książka na wakacjach" Sądeckiej Biblioteki Publicznej
Konkurs fotograficzny „Z książka na wakacjach” Sądeckiej Biblioteki Publicznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *