Sylwester 2024 – rynek Nowy Sącz

Prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel, oficjalnie zapowiedział organizację wyjątkowej zabawy sylwestrowej na głównym rynku miasta. Impreza, która rozpocznie się o godzinie 21, ma być okazją do wspólnego powitania Nowego Roku.

Gwiazda wieczoru: An Dreo e Karina w rytmie włoskich przebojów
Jednym z głównych punktów programu będzie występ An Dreo e Kariny. Ten duet muzyczny znany jest z wyjątkowej interpretacji włoskich przebojów, a ich repertuar na sylwestrową noc zawierać będzie utwory legendarnej pary Al Bano & Romina Power. Występ An Dreo e Kariny to obietnica podróży po największych hitach włoskiej muzyki, które od dziesięcioleci rozbrzmiewają na całym świecie.

Zespół No Brothers: energia i rockowe brzmienia
Zespół No Brothers, kolejna gwiazda wieczoru, obiecuje dostarczyć publiczności silnych wrażeń muzycznych. Ich rockowe brzmienia i dynamiczna scena to gwarancja, że nikt nie pozostanie obojętny. Zespół, znany z żywiołowych koncertów, zapewni energiczną atmosferę, idealną dla tej wyjątkowej nocy.

Ewa Novel: emocje i melodia
Ewa Novel wraz ze swoim zespołem również zagości na scenie sylwestrowej. Artystka, znana z emocjonalnych interpretacji i bogatego repertuaru, z pewnością dostarczy słuchaczom głębokich przeżyć muzycznych. Jej występ będzie okazją do doświadczenia unikalnego połączenia melodii i emocji, które charakteryzują jej twórczość.

Sylwester 2023 roku na rynku w Nowym Sączu.

Sylwester 2024 na nowosądeckim rynku zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie, łączące w sobie muzykę, emocje i wspólne świętowanie. Prezydent Ludomir Handzel, podkreślając znaczenie tego wydarzenia, zaprasza mieszkańców miasta i okolic do wspólnego powitania Nowego Roku. Impreza ta jest wyrazem kulturowej żywotności Nowego Sącza i obietnicą niezapomnianej nocy pełnej muzyki i radości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *