Front Paintball Gołkowice – k. Nowego Sącza

Uwielbiasz ekstremalne przeżycia?
Pragniesz mocnych wrażeń z przyjaciółmi?

Wyobraź sobie pewną sytuację..

Zbierasz ekipę znajomych chętnych konkretnej dawki adrenaliny.  Dostajesz umundurowanie, do ręki broń z nabitą amunicją! Wbiegasz na Arenę wyglądającą jak poligon wojskowy pełny różnych przeszkód. Zawodnicy rozbiegają się, tętno coraz mocniej bije… Rozlega się syrena do ataku na przeciwną drużynę.. Twój skład rusza z bazy, aby zwyciężyć bitwę na kulki poprzez wyeliminowanie wroga bądź zdobycie ich flagi! Zmieniasz pozycje do oddania strzału, wokół słychać świst kul.. udaje Ci się ominąć ostrzał! Po chwili zauważasz przeciwnika, celujesz i oddajesz strzał, ale… na szczęście to tylko zabawa – zabawa ekstremalna na Froncie!

Wkręciłeś się?

Tak może wyglądać początek Twojej dobrej zabawy z paintballem, którego smak można poznać właśnie na Arenie Front Paintball Gołkowice! W tej małej miejscowości organizujemy różnego typu imprezy m.in. urodziny, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe czy też spotkania klasowe! Jesteśmy młodą marką, lecz już na ten moment zorganizowaliśmy szereg małych jak i dużych wydarzeń na naszym polu. Cieszymy się popularnością i dobrą opinią wśród klientów, którzy chętnie wracają w nasz klimatyczny rejon.

Jesteś zainteresowany? Chcesz wiedzieć jak to wygląda?

Zarezerwuj termin wygodny dla Ciebie i Twoich znajomych. W dniu rozgrywki nasi instruktorzy będą czekać na miejscu, gdzie po wypełnieniu regulaminu otrzymujecie umundurowanie, maskę i markery – karabinki. Grupę dzielimy na dwie drużyny. W kilka minut zostajecie zapoznani jak obchodzić się z karabinkiem oraz  zasadami obowiązującymi na polu paintballowym.  Omawiamy wybrany przez drużynę scenariusz, ładujemy odpowiednią ilość kulek i rozchodzimy się do swoich baz!

Emocje, zabawa i adrenalina …
– to wszystko na Arenie Front Paintball Gołkowice

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Odwiedź naszą stronę internetową na której znajdziesz aktualne promocje oraz szczegółową ofertę, lub zadzwoń – chętnie udzielimy wszelkich informacji.

Front Paintball Gołkowice – Nowy Sącz
Tel. 573994573
Gołkowice Górne 15
33-388 Gołkowice Górne
15 km od Nowego Sącza

ZAPRASZAMY! – EKIPA FRONT PAINTBALL GOŁKOWICE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *