Szkoła rysunku Format Studio – lider w nauczaniu

Potrzebujesz solidnego i profesjonalnego przygotowania do egzaminów, a może chcesz zapisać swoje dziecko na dodatkowy kurs rysunku? Format Studio to prestiżowa szkoła rysunku w Krakowie i Nowym Sączu. Jest liderem nauczania w tych miastach. Jest to również najbardziej polecana, wg. opinii z forum szkoła rysunku w Nowym Sączu. Dla najmłodszych pasjonatów, jak i dla młodzieży, która pragnie przygotować się i rozwijać swoje umiejętności na ASP, czy szeroko pojętej architekturze. 

1. Akademia Sztuki – dla dzieci i młodzieży
2. Nauka rysunku w szkole Format Studio

 Akademia Sztuki – dla dzieci i młodzieży

W kształtowaniu plastycznego gustu, czy wizji otaczającego nas świata, zdecydowanie mogą pomóc różnego lekcje rysunku. Zajęcia z rysunku dla dzieci i młodzieży rozwijają wrażliwość plastyczną. Umożliwiają wyrażenie siebie, ekspresję myśli poprzez przelanie ich na papier w postaci rysunku. Młodzieży, umożliwiają natomiast ukierunkowanie swoich pasji, doskonalenie umiejętności, rozwój różnych zmysłów, a także mogą pomóc w wyborze ich ścieżki zawodowej w przyszłości. Najmłodszym z kolei pozwalają na stworzenie zupełnie nowego świata. Takiego, który zostanie wykreowanych w ich wyobraźni. Akademia Sztuki to świetny wybór w szkole Format Studio https://www.formatstudio.com.pl/. Otwórz dziecku możliwości i pozwól mu na rozwój umiejętności plastycznych. Pielęgnowanie artystycznych pasji dziecka, to najpiękniejsza rzecz, jaką rodzic może dla niego zrobić. 

Nauka rysunku w szkole Format Studio

Lider nauczania młodych artystów, a także w przygotowywaniu do egzaminów, dysponuje kilkoma placówkami. Jedna z placówek umożliwia doskonalenie umiejętności artystycznych w jednym z najstarszych miast. Jest to nauka rysunku w Krakowie. Znajduje się w dogodnej lokalizacji na ul. Krakowskiej 41. Natomiast, aby zapisać się na zajęcia w Nowym Sączu, to musimy udać się pod adres ul. Lwowska 60/2. Każda z placówek posiada wykwalifikowaną kadrę, która nie tylko nauczy dzieci i młodzież rysunku, ale także pomoże przygotować się do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne i wydziały architektury. Zajęcia podzielone są na bloki tak, aby każdy mógł przygotować się, jak najlepiej do egzaminów. Osobny blok stanowi w ofercie nauka rysunku architektonicznego, który przygotowuje do egzaminów na wydziały architektury (krajobrazu, wnętrz, czy nawet wzornictwo przemysłowe). Drugi blok skierowany do adeptów sztuki to tworzenie teczek na ASP. Zajęcia artystyczne, na których kandydaci tworzą portfolio, które później mogą składać razem z dokumentami na ASP. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *